Movies
Ratings
50
Tidal WaveRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0