Titles you rated
My PrincessRated ★ 2.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.5
MotherRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 1.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
My High School BusinessRated ★ 5.0- Vの嵐Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 1.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 1.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 1.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 5.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 2.5
ReLIFERated ★ 2.0- OrangeRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0