Titles you rated
The Best OfferRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - EmperorRated ★ 4.5- Code Geass: Lelouch of the Rebellion - RebellionRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - AwakeningRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5