Movies
Ratings
29
Finding NemoRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0