Series
Ratings
13
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0