Series
Ratings
111
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5