Titles you rated
CruellaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0