Series
Ratings
17
Running ManRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0