Titles you rated
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Real MenRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 5.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0