Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0