Movies
Ratings
16
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0