Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.5