Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0