Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
The SnowmanRated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
RinguRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0