Movies
Ratings
26
For HorowitzRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.0