Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 1.5
CubeRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5