Series
Ratings
107- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Temptation of an AngelRated ★ 1.5- Flames of DesireRated ★ 1.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 0.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 1.5- You Are My DestinyRated ★ 1.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5
Pots of GoldRated ★ 1.0
PunchRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0