Titles you rated
MementoRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 0.5
Midnight in ParisRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The MessageRated ★ 3.0- The Furthest End AwaitsRated ★ 4.0