Series
Ratings
16
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
SpartacusRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0