Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
SecretRated ★ 2.5
Pokémon: The Arceus ChroniclesRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5