Series
Ratings
11
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0