Series
Ratings
102- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 2.5
REBORN!Rated ★ 2.0
Iron Lady ChaRated ★ 2.0- Cubix: Robots for EveryoneRated ★ 0.5
In Still Green DaysRated ★ 1.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 1.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 0.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 2.0
Black Butler 2Rated ★ 0.5- Black ButlerRated ★ 0.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.0- 절원의 템페스트Rated ★ 2.0
May QueenRated ★ 1.5