Movies
Ratings
400
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0