Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.0
BelfastRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0