Movies
Ratings
238
Our TimesRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
ShameRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0