Series
Ratings
21
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0