Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5