Movies
Ratings
260
SinnersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
QueerRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5