Movies
Ratings
97
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5- WishRated ★ 2.0
Piranha 3DDRated ★ 0.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 1.5
Scary MovieRated ★ 0.5
The PurgeRated ★ 1.5
Stormy NightRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 0.5
MiseryRated ★ 2.0