Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0