Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 5.0