Movies
Ratings
88
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
Hansel & GretelRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
My SonRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 0.5
BeckRated ★ 3.0- Pitch HighRated ★ 4.0