Titles you rated
After the SunsetRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 2.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5