Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
I, TonyaRated ★ 4.0
The PostRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5