Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The Good LieRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.5