Movies
Ratings
239
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
ThorRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0