Movies
Ratings
80 A Man Called OveRated ★ 4.0 A Man Called OveRated ★ 4.0
 Call Me by Your NameRated ★ 4.5 Call Me by Your NameRated ★ 4.5
 The HolidayRated ★ 4.0 The HolidayRated ★ 4.0
 SambaRated ★ 2.5 SambaRated ★ 2.5
 HairsprayRated ★ 2.0 HairsprayRated ★ 2.0
 Two Night StandRated ★ 2.0 Two Night StandRated ★ 2.0
 Green BookRated ★ 5.0 Green BookRated ★ 5.0
 MortdecaiRated ★ 2.5 MortdecaiRated ★ 2.5
 LegendRated ★ 4.0 LegendRated ★ 4.0
 Forbidden DreamRated ★ 4.0 Forbidden DreamRated ★ 4.0
 IntentionRated ★ 5.0 IntentionRated ★ 5.0
- The Girl PrincesRated ★ 4.0
 ShopliftersRated ★ 5.0 ShopliftersRated ★ 5.0
 The Night Before the StrikeRated ★ 4.5 The Night Before the StrikeRated ★ 4.5
 Julie & JuliaRated ★ 5.0 Julie & JuliaRated ★ 5.0
 The Devil's ViolinistRated ★ 4.0 The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
 Happy-Go-LuckyRated ★ 5.0 Happy-Go-LuckyRated ★ 5.0
 This Means WarRated ★ 5.0 This Means WarRated ★ 5.0
 Ocean's ElevenRated ★ 2.5 Ocean's ElevenRated ★ 2.5
 Ocean's TwelveRated ★ 2.5 Ocean's TwelveRated ★ 2.5