Movies
Ratings
446
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
RockyRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5