Movies
Ratings
33
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5