Movies
Ratings
386
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 4.0
In the AislesRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0