Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
VersaillesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
StartupRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5