Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5