Titles you rated
 War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0 War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
 The Skin I Live InRated ★ 3.5 The Skin I Live InRated ★ 3.5
 ApocalyptoRated ★ 4.5 ApocalyptoRated ★ 4.5
 LUCK KEYRated ★ 4.0 LUCK KEYRated ★ 4.0
 Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5 Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
 The Other ManRated ★ 1.5 The Other ManRated ★ 1.5
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
 UnfaithfulRated ★ 4.0 UnfaithfulRated ★ 4.0
 A Bittersweet LifeRated ★ 2.5 A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
 SambaRated ★ 5.0 SambaRated ★ 5.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 1.5 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 1.5
 Shrek Forever AfterRated ★ 3.0 Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
 Shrek the ThirdRated ★ 3.5 Shrek the ThirdRated ★ 3.5
 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
 Shrek 2Rated ★ 4.5 Shrek 2Rated ★ 4.5
 CatsRated ★ 4.5 CatsRated ★ 4.5
 BraveheartRated ★ 3.5 BraveheartRated ★ 3.5
 Partly CloudyRated ★ 3.5 Partly CloudyRated ★ 3.5