Movies
Ratings
334
Run All NightRated ★ 3.5
Project XRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 4.0