Series
Ratings
68- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 2.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 1.5
My Little TelevisionRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 0.5
Begin Again Season 2Rated ★ 5.0