Series
Ratings
676
TwelveRated ★ 0.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5
The AcolyteRated ★ 2.0
Uncle SamshikRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 3.0
On the Verge of InsanityRated ★ 3.5
Kkondae InternRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0