Movies
Ratings
16
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5