Titles you rated
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5