Titles you rated
In TimeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Ghost TrainRated ★ 2.5
Seed of ChuckyRated ★ 3.5
One Missed Call 2Rated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
The WigRated ★ 3.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
APT.Rated ★ 3.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
The Woman in BlackRated ★ 4.0
4th Period MysteryRated ★ 2.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 4.5
Saw VRated ★ 3.5