Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
DittoRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5